PaSCom s.r.o.

                   Máme pro Vás řešení...                                    

 
 
::  Domů   ::  Stažení software   ::  Kontakt  
O SPOLEČNOSTI
Kdo jsme
Historie firmy
Kontakty
Kde nás najdete
 
Restaurační Systém
GURMÁN_G4
Vše o systému
 
SW Projekt
CARDPRESS
O projektu CardPress
Obchodní zastoupení
 
SW Ostatní projekty
Klubový systém
Docházkový systém
Přístupový systém
Systém měření teplot
 

Skříňkové zámkyV moderních zařízeních, kde si klienti ukládají své osobní věci do skříněk, je očekáván vysoký komfort a hlavně dostatečné zabezpečení takového úložiště. Klasické skříňky s visacími zámky jsou již minulostí, který neposkytuje dostatečný komfort.
Naše řešení využívá vysoce bezpečné bezkontaktní karty (systém Mifare) ve spojení s mechanickými zámky s bezpečnostní certifikací. Navíc umožňuje klientovi vybrat si skříňku, která mu vyhovuje nejvíce. Zároveň může být karta nositelem dalších informací (jako kredit, další využité služby, apod.)
Zapojení elektroniky a instalace zámku je naprosto jednoduchá. V offline režimu (kdy nepotřebujete vzdáleně sledovat stavy všech zámků) stačí k provozu zámku jen 3 vodiče. Pro online režim s obousměrnou komunikací postačí k napájení a i ke komunikaci 5-7 vodičů.
Karty jsou vydávány na pracovišti recepční, kde je do karty nahrána informace o počtu skříněk, které smí využít, a době její platnosti - případně dostupný kredit, identifikace nositele karty, apod.
Klient vstoupí do šatny, vybere si skříňku dle svých preferencí, a kartou si ji otevře (skříňka vizuální signalizací ukazuje svůj stav), uloží své věci, a po zabouchnutí skříňky přiložením karty uzamkne. Následně tuto skříňku může otevřít jen sám klient (případně nouzově k tomu pověřená osoba - například při ztrátě karty).
Při odchodu klient přiloží kartu ke své skříňce, tím ji odemkne, po opětovném zabouchnutí skříňky je volná pro další klienty. Kartu poté vrátí na recepci, případně odnáší domů pro další využití při další návštěvě zařízení.
Na kartu je ukládána veškerá historie přiložení karty k jednotlivým skříňkám, stejně tak každý zámek (jeho elektronika) si "pamatuje", která karta k němu přistupovala - a to i v případě, že se jedná o propojení bez komunikace (pak je možno tyto informace ze zámků získat pomocí tzv. datové karty).Copyright © PaSCom s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 17.01. 2008 (5333 čtenářů)

[ Zpět ]
HW
Zámkové systémy
Prezentace
Skříňkové zámky
Dveřní zámky
 
HW- RFID
Mifare Projekty
Jednoduchá čtečka Mifare
Čtečka Mifare
 
HW
Speciální projekty
Finanční automat
Výdejní automat
Ovládání klimatizace
 
HW
Ostatní projekty
Releové jednotky
Řídící jednotka teplotních čidel
Teplotní čidla