PaSCom s.r.o.

                   Máme pro Vás řešení...                                    

 
 
::  Domů   ::  Stažení software   ::  Kontakt  
O SPOLEČNOSTI
Kdo jsme
Historie firmy
Kontakty
Kde nás najdete
 
Restaurační Systém
GURMÁN_G4
Vše o systému
 
SW Projekt
CARDPRESS
O projektu CardPress
Obchodní zastoupení
 
SW Ostatní projekty
Klubový systém
Docházkový systém
Přístupový systém
Systém měření teplot
 

Kdo jsmeZákladní náplní práce naší společnosti je výroba a dodávka softwarových řešení, výroba specializovaných elektronických zařízení a konzultační činnosti.
Nabízíme služby především v následujících oborech:

Gastronomie

Snažíme se poskytovat co možná nejkomplexnější služby v tomto oboru, můžeme Vám nabídnout jak zprostředkování koupě nebo pronájmu prostor pro restauraci, vinárnu, pension nebo hotel, tak stavební rekonstrukci i podnikatelský záměr. Sestavujeme ukázkové jídelní lístky včetně kalkulací, dodáváme kompletní výpočetní techniku pro Váš provoz včetně našeho vlastního specializovaného software pro vedení gastronomického provozu.
Zabýváme se též konzultační činností, která Vám, pokud začínáte, pomůže tam, kde si sami nevíte rady. Nemusíte se bát, že utratíte víc za konzultace než za samotnou práci na Vašem provozu. Naše dlouholeté zkušenosti říkají, že jsme schopni Vám ušetřit víc peněz, než kolik nám případně zaplatíte a navíc první konzultace je vždy zdarma. Naše nabídka platí i pro ty, kteří již svou firmu mají, ale chtějí třeba rozšířit činnost nebo přestavovat, či se dostali do potíží a potřebují se poradit, jak vhodně změnit náplň. Můžeme Vás doporučit některým cestovním kancelářím nebo jinak pomoci.

Identifikace

Nabízíme vlastní řešení v oboru bezkontaktní identifikace založené na moderní technologii Mifare, která se uplatní především tam, kde je třeba bezpečně identifikovat osoby (dveřní a skříňkové přístupové systémy), zaznamenávat činnosti (docházkové systémy), nabízet výhody držitelům karet (klubové systémy) a v neposlední řadě provádět peněžní transakce (tankomaty).
Přenosnými médii pro identifikaci mohou být standardní plastové karty (velikost kreditní karty), ke kterým nabízíme též plnobarevný potisk vysoké kvality, případně speciální zákaznické přívesky různých tvarů a barev.

Potisk karet

Naše společnost vyvinula jeden z předních produktů pro potisk plastových karet s možností propojení do databází (včetně databáze klienta) případně navázání na již existujicí databázový systém společnosti. Software CardPress může být dodán jako univerzální řešení pro menší firmy a nebo upraven na míru přesně dle požadavků zákazníka.

Hotel/Ubytovna

Váš hotel či ubytovací zařízení můžeme kromě zámků vybavit i kompletním rezervačním systémem - jak pro ubytování, tak pro další služby nabízené v rámci Vašeho zařízení.Copyright © PaSCom s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 21.02. 2007 (285916 čtenářů)

[ Zpět ]
HW
Zámkové systémy
Prezentace
Skříňkové zámky
Dveřní zámky
 
HW- RFID
Mifare Projekty
Jednoduchá čtečka Mifare
Čtečka Mifare
 
HW
Speciální projekty
Finanční automat
Výdejní automat
Ovládání klimatizace
 
HW
Ostatní projekty
Releové jednotky
Řídící jednotka teplotních čidel
Teplotní čidla